Prieš dešimt metų buvo reikalaujama, kad keraminių čerpių atsparumas šalčiui būtų 35 tūrinio šaldymo ir atšildymo ciklų, o jau 2000 m. sertifikuotos čerpės turėjo išlaikyti 150 ciklų. Perėmus Europos standartus, taikomus čerpėms ir jų bandymo būdams, pasikeitė čerpių bandymo būdai ir Lietuvoje. Čerpės šaldomos ir atšildomos suklotos ant grebėstų, imituojant natūralias sąlygas. Šiuo būdu šaldomos čerpės turi išlaikyti 100 ciklų. Mažiausia čerpių ardomoji apkrova, atsižvelgiant į jų tipą, lenkiant turi būti nuo 600 N iki 1.500 N, jos turi nepraleisti vandens. Keramines cerpes, kaip ir daugelis kitų statybinių medžiagų, turi būti sertifikuotos Lietuvoje.
Pasiruošimas stogo dengimo darbams taip pat vyksta sklandžiai ir greitai. Plieninės stogo dangos ypatingos tuo, kad joms nereikia nei specialaus vientiso pakloto, nei tvirtesnių medinių gegnių – grebėstų konstrukcijos. Iš esmės užsikloti naują stogą ant savo namo ar kito pastato gali net pats šeimininkas. „Norintiems stogo dangą susimontuoti patiems siūloma nedideliais 1,19×0,72 m lakštais parduodama plieninė stogo danga „Ruukki Finnera“.
Betoninės čerpės praktiškai nesensta – medžiaga tokia patvari ir tvirta, kad jos neįmanoma sugadinti. Jos nesunkiai išlaiko šalčius, kaitrą ir kitas sunkias oro sąlygas, todėl plačiai naudojamos nuo Viduržemio jūros iki šiaurės šalių. Betoninėmis čerpėmis dengtas stogas taip pat išlaiko didelius krūvius – sniegą, rudenines liūtis ir panašiai. Kai namas uždengiamas betoninių čerpių stogu, iš karto pastebimi du pliusai: žemos eksploatavimo išlaidos ir tai, kad bent artimiausius 100 metų stogo nereiks dengti iš naujo.