Mokamas turinys,  Patarimai

Kodėl jūsų svetainei reikalingas SEO?

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO) – Interneto tinklalapių projektavimo metodologija, siekiant aukščiausių tinklalapio pozicijų paieškos sistemų rezultatuose. Dažnu atveju SEO yra klaidingai tapatinamas su marketingu paieškos sistemose (angl. Search Engine Marketing, trump. SEM). Populiariausias ir daugeliui žinomas SEM įrankis yra Google AdWords.

Išskiriamos dvi SEO dalys – vidinis SEO (angl. On Site SEO) bei išorinis SEO (Angl. Off Site SEO). Vidinio SEO metu atliekami techniniai tinklalapio optimizavimo darbai svetainėje, todėl paieškos sistemos lengviau analizuoja ir suvokia svetainėje esantį turinį. Atliekant vidinį optimizavimą paieškos sistemoms svarbu tinkamai parinkti svetainės puslapių pavadinimus (angl. title), išlaikyti optimalų, neviršyjanti 3% raktažodžių pasikartojimo dažnį

Kodėl mano svetainei reikia SEO?

Iš interneto srauto dauguma lankytojų ateina iš pagrindinių komercinių paieškos sistemų tokių kaip Google, Bing ir Yahoo !. Nors socialinės žiniasklaidos ir kitų rūšių srautas irgi gali generuoti vizitus į jūsų svetainę, paieškos varikliai yra pagrindinis būdas ieškoti informacijos daugumai interneto vartotojų. 

Paieškos sistemos yra unikalios tuo, kad teikia tiksliai tai, ko žmonės ieško ir ką jūs siūlote. Paieškos sistemos yra kelias, kad tai įvyktų. Jei paieškos sistemos negali rasti jūsų svetainės, arba pridėti svetainėje esamo turinio į savo duomenų bazes, jūs praleidžiate neįtikėtinas galimybes atvesti srautą į savo svetainę.

Patirtis parodė, kad paieškos variklis srautu gali atvesti (arba nutraukti) organizacijos sėkmę. Tikslinis srautas į svetainę gali suteikti pajamų ir žinomumo, kaip joks kitas rinkodara kanalas. Investavimas į SEO gali turėti išskirtinę grąžą, palyginus su kitų rūšių rinkodaros instrumentais.

https://enternet.lt/