Mokamas turinys,  Patarimai

Krūtų didinimas: riebalais ar implantais?

Natūraliai dailia krūtinės forma pasigirti gali ne visos. Taip pat gali netenkinti turimos krūtinės dydis. Apie tai nuolat primena veidrodis: apsivilkus trokštamą drabužį, kuris tiesiog priglunda ne taip, ką jau kalbėti apie vasaros metą, kai nejauku vilkėti maudymosi kostiumėlį. Norėdamos simetriškos krūtinės išvaizdos, arba pilnesnės krūtinės, moterys ima galvoti apie plastinę operaciją. Mūsų krašte plastinės operacijos vis dar vertinamos skeptiškai, manant, kad vienintelis jų tikslas – savo išvaizda šokiruoti. Tačiau technologijos tobulėja, o operacijos išlieka paklausios.

Nutarusioms savo krūtinės dydį pasikeisti moterys turi du pasirinkimus: padidinti krūtinę riebalais arba implantais. Ką rinktis? Ar vienas pasirinkimas geresnis už kitą?

Krūtinės didinimas riebalais

Krūtų didinimo riebalais operacija susideda iš dviejų dalių. Pirmiausia, atliekama liposakcija (riebalų nusiurbimas). Riebalų perteklius nuimamas nuo vienos iš šių vietų: pilvo, šonų arba šlaunų. Antra, nusiurbtais riebalais didinamos krūtys.

Abiem krūtim padidinti reikia nuo 500 iki 1000 ml riebalų.

Krūtinės didinimo riebalais operacija vienu metu nušauna du zuikius – atliekama ir riebalų nusiurbimo ir krūtinės didinimo procedūros.

Savais riebalais krūtinę didintis dažniausiai renkasi moterys, norinčios natūralesnės krūtinės išvaizdos. Bet šis pasirinkimas irgi tinka ne visoms. Lieknoms ir sportuojančioms moterims, kurios turi nedaug kūno riebalų, geriau rinktis krūtinės didinimo implantais operaciją.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad siekiant norimo rezultato gali prireikti kelių krūtinės didinimo riebalais operacijų. Taip yra ne vien todėl, kad persodintų riebalų kiekis kinta svyruojant kūno masei, taip pat po persodinimo prigyja ne 100 procentų riebalų. Tikėtina, kad prigis tarp 80 ir 90 procentų riebalų. Šios operacijos nesirinkite tada, jeigu ruošiatės artimiausiu metu numesti daug svorio.

Krūtinės didinimas implantais

Didinti krūtinę implantais ypač veiksminga po didelių kūno pokyčių: svorio netekimo, nėštumo ir kūdikio maitinimo, traumų; po krūties vėžio dalinai arba visai netekus krūtų.

Planuojančioms nėštumą ateityje ir nerimaujančioms dėl krūtinės didinimo implantais, nerimui  priežasčių neturi. Implantai neturės įtakos maitinimui krūtimi, nes yra dedami po raumeniu ir po liaukiniu audiniu. Tik pirmaisiais metais po operacijos nėštumo reikėtų neplanuoti, nes nėštumo ir laktacijos metu krūtų dydis ir forma skiriasi.

Galima netgi rinktis tarp apvalių bei lašo formos implantų. Apvalūs implantai tinkami stangrioms ir apvalioms krūtims, norint akcentuoti viršutinę jų dalį. Lašo formos implantai – turinčioms vienodo dydžio krūtis ir norinčioms akcentuoti apatinę dalį.

Reikia nepamiršti, kad net kokybiškiausi implantai nėra amžini ir juos greičiausiai reikės keisti. Kada tai bus, priklauso nuo daug veiksnių, tačiau dažniausiai keitimas reikalingas, jei patyrėte traumą ir nuo smūgio implantas trūko, jei jūsų nebetenkinta dydis arba forma.

Krūtinės didinimo operacija gali padėti išspręsti išvaizdos trūkumus ir pakelti pasitikėjimą savimi. Krūtinės didinimas riebalais gali būti išeitis moterims, nenorinčioms didinimo implantais. Svarbiausia, kad operacija padėtų įgyvendinti jūsų lūkesčius.