Mokamas turinys,  Patarimai

Drastiškų dietų drastiškos pasekmės

Nors paskutiniu metu ant aukštosios mados podiumų galima išvysti apkūnesnius modelius, o dizaineriai vis dažniau kuria rūbus apvalutėms, tačiau liekno kūno kultas vis dar „ant bangos“. Tad nieko nuostabaus, kad tos moterys ar merginos, kurios netelpa į stereotipinius grožio rėmus, bando visais įmanomais būdais numesti kelis ar keletą papildomų kilogramų. Tiesa, kartais, norint greitesnių rezultatų, griebiamasi gana drastiškų dietų. Taigi, šį kartą pakalbėkime apie tai, kokią įtaką greitos dietos turi ne tik svarstyklių rodmenims, bet ir moterų grožiui.

Slenkantys plaukai ir lūžtantys nagai

Ne, didžiausia drastiškų dietų bėda ne tame, kad jų nustojus laikytis, numesti kilogramai grįžta su kaupu, o tai, kad per gana trumpą laikotarpį galime sužaloti savo plaukus ir nagus. Nagai ir plaukai, negaudami pakankamai ląstelienos, vitaminų ir mineralų praranda gyvybę, ima slinkti arba skilinėti, nustoja blizgėti. Ne veltui sakoma, kad grožis kyla iš vidaus, nes nuo to, kaip mes maitinamės ir kaip leidžiame laisvalaikį, priklauso ir mūsų išvaizda.  Visgi, jei nepaisome gydytojų perspėjimų ir griebiamės tokių savęs kankinimo būdų, reiktų papildomai naudoti kompleksinius vitaminų ir mineralų papildus, kurie aprūpins organizmą naudingosiomis medžiagomis.

Kai pradeda kristi dantys

Mums dar nuo vaikystės buvo sakoma, kad reikia valgyti daug varškės ir pieno, kad dantukai būtų stiprūs ir gražūs, nes šiuose produktuose yra daug kalcio. Visgi, dantims reikia gerokai daugiau vitaminų ir mikroelementų, kurių negauname apribojusios savo mitybą. Odontologijos klinika Vilniuje pastebi, kad jaunos merginos ateina su „sukiužusiais“ ir trupančiais dantimis ir dažnai tai būna ne netinkamos burnos higienos, o ilgalaikių dietų ar netinkamos mitybos pasekmė.

Blogas kvapas iš burnos

Odontologijos klinika Vilniuje teigia, kad blogas burnos kvapas gali atsirasti ne tik dėl prastos burnos higienos, bet ir dėl netinkamos mitybos. Negaunant pakankamai maisto, sutrinka medžiagų apykaita, o tai turi įtakos cheminių medžiagų disbalansui, kuris ir sukelia nemalonų dvoką iš burnos.

Tai tik kelios drastiškų dietų pasekmės, reiktų atminti, kad geriausias kelias į sveiką gyvenimo būdą ir gražų kūną – subalansuota mityba ir fizinis aktyvumas.