Mokamas turinys,  Patarimai

Kūdikio priežiūra: 5 esminiai patarimai

Jaunoms mamos kūdikių priežiūra dažnai atrodo labai sudėtingas darbas. Visgi, reikia nepamiršti, kad šiuo metu atsiradus bet kokioms problemoms galima gana greitai rasti reikalingą info, juolab, specialūs daiktai padeda priežiūros darbus padaryti ne tik kur kas paprastesniais, tačiau taip pat ir saugesniais.

Jeigu, visgi, baiminatės – nurodysime Jums kelis esminius patarimus, kurie padės jaustis ramiu, kad vaikas visada bus ramus ir sveikas augs.

1.      Pirmiausia labai svarbu pasirūpinti, kad vaikas būtų visada pavalgę. Tačiau lygiai taip pat svarbu ne tik nelaikyti jo alkano, kaip ir nemaitinti per daug. Geriausia yra nusistayti valandas, kuriomis galimas vaiko maitinimas. Tokiu atveju galėsite jaustis ramiai, kad mažylis visada bus sotus, tačiau skrandukas – per daug neišsiplėtęs.

2.      Svarbu reguliariai tikrinti, ar vaikas nėra apsišlapinęs arba pakakojęs. Būtent tai gali jam kelti nemažą diskomfortą ir tuo pačiu paskatinti verkimą. Atsakingi tėveliai turėtų tikrinti tai reguliariai, kadangi kūdikiai labai dažnai šlapinasi.

3.      Žinoma, vaikas neturi jaustis nei per kartai, nei būti per daug sušalęs. Reaguodami į tą orą, kuris tuo metu yra, turite jam parinkti tinkamą aprangą. Nepamirškite, kad vaikų normali temperatūra yra šiek tiek aukštesnė nei suaugusių asmenų, tad nereikia labai pergyventi ją pamatavus. Dažnai jauni tėveliai pagalvoja, kad vaikas serga.

4.      Žinoma, vaikai mokosi kiekvieną dieną, jie atranda naujus dalykus, tad tėveliai turi suteikti jiems galimybę tai patirti. Nešiokite juos, rodykite jiems dalykus, taip pat – kalbėkite su jais, kadangi jie tikrai Jus supranta ir taip atskiria, kurie aplink jį esantys žmonės jam yra patys artimiausi.

5.      Galiausiai, svarbu nepamiršti, kad mažieji taip pat serga. Štai todėl labai svarbu namuose visada turėti vaistukų, kurie gali padėti susitvarkyti su dažniausiai pasitaikančiomis sveikatos problemomis.

Galiausiai, svarbiausia yra mylėti, nes tai vaikas jaučia labiausiai. O visa kita – ateis su praktika, kadangi niekas nėra pasiruošęs iš anksto, negali žinoti kaip kas bus. Viskas – su laiku.

Pasiremta www.tindirindi.lt informacija.