Mokamas turinys,  Patarimai

Kaip pasiruošti vestuvėms?

1 Žingsnis. Mąstyti

Proceso pradžia yra svajonės ir fantazijos.Nesijaudinkite apie tai, kaip kažkas dirbs ir kiek tai kainuos. Negalima net apsvarstyti, ką galvoja jūsų mama. Įsivaizduokite savo svajonių vestuves.

Štai porą klausimų , kuriuos verta apsvarstyti:

artimi draugai ir giminaičiai?
Lauke arba uždarose patalpose?
Namuose ar toli?
Modernios, klasikinės, romantiškos, kaimiškos?
Pavasaris, vasara, žiema ar ruduo?

2 Žingsnis . Ieškokite įkvėpimo ir idėjų ir rinkite jas

Norėdami gauti geresnį supratimą apie tai, ką norite (ir nenorite), turite praleisti šiek tiek laiko patikrinti vestuvinius žurnalus, knygas, dienoraščius ir vestuvių nuotraukos. Tačiau nereikia apriboti savęs, šauni idėja gali kilti visiškai atsitiktinai. Audiniai, spalva lustai, raštinės reikmenys ir niekučiai yra visi puikus išeities taškai. Surinkite savo idėjas ant įkvėpimo lentos-tai vienas iš geriausių būdų, kaip išlaikyti organizuotumą.

3 Žingsnis Pasirinkite savo spalvas

Spalva yra vienijantis veiksnys tarp visų jūsų vestuvių elementų, iš kvietimų į jūsų pamergė suknelės. Pažvelgti į spalvų ratą išvaizdą, kuri atspalvių jūs atkreipiamas nustatyti. Paprasčiausias būdas padaryti visus savo vestuvių elementų susirinks yra klijuoti su vienos pagrindinės spalvos ir akcentas spalvos arba dviejų vienodai garsių papildomų spalvų (spalvų, kurios yra tiesiogiai priešingos viena kitai ant spalvų rato, kaip žalia ir rožinė arba geltona ir violetinė) šviesią priešingai. Bet nesijaučiu apribotas tik dvi spalvas-pridedant neutralus arba metalo akcentais bus padaryti jūsų paletė tvirtas. Jūs taip pat gali pasirinkti analogišką schemą-sudėti trijų spalvų, kurie patenka šalia ant spalvų rato, kaip ir mėlyna, litoriną ir violetinė, kad išvestų subtilių niuansų viena spalva šeimai.

Vestuvių atributika