Patarimai

Ar papuošalai gali liekninti?

Papuošalai nėra tik antraeilis blizgutis tavo garderobe. Tai kokius papuošalus renkiesi atskleidžia tavo charakterį, iš pasąmonės ataidinčias mintis bei žinoma atlieka pagrindinę funkciją – puošia ir kuria tavo stilių. Tačiau ar žinojai, jog papuošalai gali liekninti, o netinkamai parinkti aksesuarai pridėti keletą nepageidaujamų kilogramų? Taip taip, todėl svarbu renkantis ne tik klausyti nuojautos ir pasikliauti savo skoniu, tačiau ir prisiminti keletą paprastų taisyklių kaip rinktis kaklo papuošalus.

Kaklo papuošalai itin svarbus aksesuaras bei sunkiai parenkamas. Priklausomai nuo papuošalo ilgio kaklo papuošalai nukreipia dėmesį į kaklą, krūtinę ar pilvą. O kaip žinia, problemines kūno vietas reikia maskuoti, o gražiausias akcentuoti. Kuomet perkami kaklo papuošalai internetu, visuomet atkreipk dėmesį į nurodytą papuošalų ilgį ir pasitikrink ar jis tau tinkamas, nes ilgis iš dalies yra svarbiausias.

Masyvūs ir trumpi, ant  kaklo prigludę vėriniai tinka smulkesnėms merginoms, kurių krūtinė nėra didelė, pečiai siauri, o kaklas ilgas. Masyvus, trumpas vėrinys suteikia krūtinei apimties, nukreipia dėmesį į kaklą, todėl jis idealus ir merginoms, kurių klubai yra apvalesni.

Ilgi karoliai šiuo metu itin populiarūs, tačiau jie idealiausias variantas merginoms, kurių liemuo kiek trumpesnis. Nukarę ilgi karoliai suteikia vertikalumo figūrai bei prideda ūgio. Tačiau jų negalima rinktis kuomet yra išsikišęs pilvukas, nes tuomet visas dėmesys bus sukoncentruotas būtent į pilvą.

Jei krūtinė yra nedidelė, gali rinktis pakabukus kurie baigiasi krūtinės aukštyje ar truputį žemiau. Taip krūtinė vizualiai atrodo pilnesnė.

Apvalesnėms merginoms, kurių krūtinė ir pilvukas kiek labiau krentantys į akis turėtų rinktis smulkius, neilgus papuošalus, lengvai gulančius ant kaklo. Taip atkreipiamas dėmesys į iškirptę bei kaklą, o žvilgsnis neužkliūna už pilvo.

Taigi, papuošalus renkantis apgalvotai bei derinant su apranga, galima suteikti savo figūrai norimą formą bei atrodyti nuostabiai. Kaklo papuošalai turėtų būti vienas pagrindinių papuošalų dėžutės karalių, tačiau turint omenyje, jog kaklo papuošalai internetu nekainuoja itin daug, galima įsigyti prie visų drabužių derančius bei įvairioms progoms tinkančius papuošalus.
Vidaus Dailylentes