Mokamas turinys

Išradingos gimtadienio dovanos

Gimtadienis aplanko kasmet, nesvarbu ar jo lauktume ar bandytume sulaikyti metų tėkmę ir viltumės, jog vėl nepasensime metais. Kasmet galvojame ir apie gimtadienio dovanas kurias gausime patys ir kurias dovanojame kitiems. Kartais atrodo, jog gyvenimas ilgas ir nuolatinis dovanų ieškojimas. Kaip šią paiešką paversti maloniu procesu ir nustebinti draugus išradinga dovana, pasistengsime aptarti šiame straipsnyje pasitelkdami draugų istorijas.

Živile: Ne tik Karlsonas dievina uogienę

Su viena drauge jau seniai nedovanojame rimtų brangių gimtadienio dovanų, nes manome, jog tai tiesiog bereikalingas pinigų švaistymas, tačiau malonių smulkmenų neatsisakome. Štai, pavyzdžiui, draugė dievina serbentus ir serbentų uogienę, o gimtadienį švenčia rudenį. Gyvendama bute ir neturėdama močiutės kaime ji serbentus perka turguje. Tuo tarpu aš turiu priėjimą prie tetos 7 serbentų krūmų. Taigi visuomet išverdu porą litrų uogienės būtent draugei, supakuoju kaip tos mažos skanumynų parduotuvėlės su popieriniu uždangalu ant dangtelio ir maža atvirute kurioje nurodomi ingridientai ir kas virė. Atrodo nuostabiai, o ir nereikia ieškoti gimtadienio dovanos.

Karolina: Numerologija ir astrologija niekada nepakiša kojos

Kartais išties sunku parinkti gimtadienio dovaną žmogui kuris atrodo viską turi. Todėl visuomet ieškau simbolių ir pasitelkiu gimtadienio datą, zodiako ženklą, amžių. Prie ko nors “pririšus” dovanos temą, daug lengviau sugalvoti originalesnę dovanos idėją. Pavyzdžiui, vienam draugui 30 proga dovanojau paruoštą foto knygą su jo visais 29 gimtadieniais ir o vietoj 30-ojo sveikinimas.  Juk visuomet per gimtadienio šventę kas nors padaro bendrą švenčiančių fotografiją, o ir šiaip būna įdomių akimirkų, ypač iš vaikystės ir paauglystės. Daug tokių fotografijų turėjau pati, nes esame draugai nuo mokyklos, o likusias padėjo gauti draugo mama. Reikėjo pamatyti jo veidą vartantį albumą – susižavėjimas, graudulys, laimė – jausmų audra ir tikrai plati šypsena – juk atsiminimai pati brangiausia dovana.

Virgis: dovaną išrenku prieš kelis mėnesius

Nekenčiu paskutinės minutės apsipirkimo Kalėdoms, Velykoms ar draugų gimtadieniams. Todėl visuomet esu budėjimo rėžime ir renku dovanas. Dažniausiai per šventes vykstančiose mugėse galima rasti tikrų perliukų, dailių dirbinių, rankų darbo gaminių už priimtiną kainą. Visuomet įsigyju su mintimi “o šitas, tikrai tiks tam ar tam dovanų”.