Mokamas turinys

Viktorina – ruošiamės laimėti viktorinos principu rengiamą konkursą!

Viktorina, kuo toliau, tuo dažniau pasitaiko rengiamų pramoginių konkursų sąraše. Tai yra suprantama, kadangi šis žaidimo žanras yra įtraukiantis, įdomus, patikrinantis žaidėjų žinias. Nepaisant to, tokie rengiami konkursai labai dažnai pasižymi neblogu priziniu fondu – tai yra vienas iš pagrindinių motyvatorių, mano manymu, skatinančių sudalyvauti. Kadangi, kaip minėjau, pasiūla rengiamų konkursų didėja – nėra nuostabu, jog paklausa taip pat. Dėl šios priežasties, laimėti viktoriną tampa vis sunkiau ir sunkiau – šiame straipsnyje pašnekėsiu apie ruošimosi procesą: kokią medžiagą vertėtų pasiskaitynėti, ką vertėtų žinoti, prieš dalyvaujant viktorinos konkursuose.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog viktorinoje užduodami klausimai yra – įvairūs, todėl, iš esmės, nuspėti, ko galėtų paklausti turnyro metu, yra sunku. Kad ir kaip ten bebūtų, mano sukaupta praktika leidžia patarti konkursams besiruošiantiems žmonėms ir šiuo klausimu. Pasistengsiu visus patarimus išdėlioti stulpeliu, su papildoma informacija. Viliuosi, jog turinys bus naudingas ir jį pritaikysite praktikoje.

Taigi, kokie klausimai galėtų būti užduodami žaidime viktorina? Iš esmės, manyčiau, jog nebuvo dar tokio konkurso, kuriame nebūtų paklausę apie lietuvių literatūrą. Klausimai, labai dažnai, būna ne tik apie rašytojus, tačiau ir apie konkrečius kūrinius. Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog sporto tema yra pakankamai aktuali ir dažnai naudojama, sudarant klausimus, žaidime. Iš esmės, kitos kategorijos – sunkiai nuspėjamos, kadangi kiekvienais metais jos kinta.

Kokią papildomą medžiagą reikėtų pasiskaityti, prieš dalyvaujant? Tiesą sakant, patarčiau pasiskaityti populiariausią medžiagą tų kategorijų, kuriuose jaučiatės pakankamai silpnai. Tarkime, jeigu nelabai gaudotės sporte – pasidomėkite aktualijomis, sporto šakomis. Iš esmės, labai retai pasitaiko atvejų, ypač sporto srityse, kuomet klausimai būna užduodami labai konkretūs ir tikslūs – dažniausiai užduodami tokie kaip: „Kurioje sporto šakoje vienu metu savo komandą atstovauja vienuoliką žaidėjų?“ ir panašiai. Taip pat, nepamirškite pasidomėti šiuometinėmis aktualijomis, palavinkite geografines žinias.

Ar vertėtų jaudintis prieš viktoriną? Patikėkite manimi, tikrai ne. Viktorina yra tokio žanro žaidimas, kuris, iš esmės, reikalauja gero nusiteikimo bei visiško atsipalaidavimo. Kitu atveju, viktorina Jums  gali pasirodyti tikra kančia – sunkūs, painūs klausimai, tikėtina, jog vers nerimauti – nepasiduokite, jeigu nepavyks laimėti, būsite bent gerai praleidę laiką.

Viliuosi, jog suteikta informacija jums bus naudinga ir ją pritakysite praktikoje.

Facebook covers