Mokamas turinys

Lazerių erdvė

Jau po truputį atsibosta standartinės pramogos, tokios kaip biliardas ar boulingas, kai lauke šalta, vien sėdėti baruose ir žaisti atsibodusius žaidimus darosi tiesiog nebeįdomu. Tačiau Kauniečiai ir Šiauliečiai gali džiaugtis, šiuose miestuose veikia Lazerių erdvė. Tai vieta, kur burys draugų gali praleisti puikų laiką aktyviai, atsipalaiduoti ir užmiršti visus rūpesčius, kurdami strategijas ir liedami prakaitą norėedami nugalėti kitą komandą.

Žaidžiant lazerių erdvėje Jums į rankas bus įteikti ginklai, kurie bus nustatyti pagal pasirinktą realaus ginklo prototipą. Norite kulkosvaidžio? Prašom, šaudykite visur į valias. O gal jums labiau patinka senas geras pistoletas? Skirtingų ginklų pasirinkimas, daro šį žaidimą dar įdomesnį. Smagu ir tai, jog priešingai nei tirkame kare, ar panašiuose žaidimuose, čia jūs vsisiškai nenukentėsite nuo kulkų, tad išeisite tokios pačios būsenos kokios atėjote. Žaidžiant Lazertrone, priešininkų komanda nėra vienintelis iššūkis, Jums teks susidurti su dumų uždangomis, trikdančiais lazeriais, bei įvairiomis kliūtimis pasitaikančiomis kelyje. Įranga kuria teks užsidėti nėra sunki, be to, nereiks apsimuturiuoti apsaugomis taip, kad net Jūsų mama neatpažintų. Žaiskite personažais, apsirenkite kaubojais ar kareiviais, susitarkite, kad žaisite tik su automatais, pasisunkinkite ar lengvinkite žaidimą rinkdamiesi kulkų kiekį apkaboje, čia drąsiai galite reikšti savo vaizduotę, todėl šypsena veide ir puikios akimirkos galvoje išliks dar ilgam. Norite žaisti kartu su savo vaikais ar seneliais? Ne bėda, čia nėra amžiaus cenzo, galimybės strateguoti komandą paliekamos Jums, tad žaisti galės bet kuris norintis. Nuo šiol, kai kils kalusimas „ką veikti?” — tiksliai žinosite ką pasirinkti!

Ši lazerių erdvė, puiki vieta praleisti savo šventes ar aktyviai pramogauti vos to užsigeidus.. Tiek Šiauliuose, tiek Kaune Lazertonai veikia vienodomis sąlygomis, bet jei ši erdvė pasirodytų netinkamą, žaidimą galima perkelti į jūsų norimą teritoriją: Uošvienės bulvių lauką, banketo salę ar net Jūsų pačių namus. Atminkitye, tai saugi ir daug loginio mąstymo reikalaujanti pramoga, nes net jūsų seneliai pasakys, kad  karą laimi ne tas, kuris turi daugiausiai kulkų. Nusišypsok, imk į rankas ginklą ir pasinerk į teigiamas emocijas.