Patarimai

Ar maisto papildai gali padėti numesti svorio?

Šiuo metu apie svorį yra kalbama labai daug. Dažnai yra girdima, kad optimalus KMI yra viena svarbiausių sveikos gyvensenos taisyklių. Dėl to žmogus, kuris nori būti sveikas ir gražus – pirmiausia turėtų rūpintis savo fiziniu aktyvumu bei sveika mityba, žinoma, nepakenks ir maisto papildai, kurie gali padėti aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, kurių gali trūkti dėl tam tikrų maisto produktų deficito mūsų kasdienybėje.

Dažnai net tenka girdėti, kad maisto papildai gali padėti numesti svorio. Ar tai yra tiesa? Atsakymas įvairialypis ir priklauso nuo to – kas bus kartu derinama su vartojamais papildais.

3 efektyvaus svorio metimo būdai

Svorio metimas yra įmanomas tik tokiu atveju, jeigu bus palaikomas kalorijų deficitas. Nesvarbu, kokį maistą kasdien valgote ir net kokiomis normomis, svarbiausia, palaikyti kalorijų deficitą.

Efektyviai pakeitus savo požiūrį į suvartojamą maistą, jo kiekius bei fizinį aktyvumą – svorio metimas gali tapti arba labai lengvas, arba labai sunkus darbas.

  1. Vienas efektyviausių svorio metimo būdų yra kalorijų mažinimas. Tai daryti galima mažinant porcijas, renkantis maistą, kuris yra mažiau kaloringas, galima išbandyti mitybos planus, kurie turėtų padėti jums maitintis ne tik sveikai, tačiau ir sočiai, visgi, neviršyti kalorijų, kurių reikia Jūsų kūnui, kiekio.
  2. Kitas svorio metimo būdas yra paprasčiausiai didinti sudeginamų kalorijų kiekį. Deginti, žinoma, reikia fizinėje veikloje. Geriausiai tam tinka sportas, tačiau bet kokia fizinė veikla – puiku. Net ir stebuklingi 10 000 žingsnių per dieną gali padėti jums jaustis kur kas geriau ir mesti svorio su šypsena.
  3. O greičiausią rezultatą pavyks pasiekti derinant šiuos du anksčiau minėtus metodus. Subalansuota mityba ir tinkamas fizinis aktyvumas leis ne tik sumažinti savo svorį, tačiau taip pat ir gerai jaustis, o tai yra svarbiausia.

Kuomet organizmui yra trūkti kalorijų – jis pradeda skaidyti riebalus, kurie yra sukaupti organizme. Visa tai daroma, kad būtų gaunama energijos kasdieniniams darbams atlikti, nuo kvėpavimo iki fizinės veiklos. Svarbiausia yra suprasti, kad svorio metimas gali būti labai įvairus ir kiekvienas žmogus turėtų rasti jam labiausiai tinkamą būdą.

Tinkamas požiūris į papildus

bullpower.lt prekybos vietoje siūlomi maisto papildai yra labai įvairūs, tad juos renkantis būtina detaliau pažinti, domėtis, kokį poveikį jie sukelia. Blogai, kai maisto papildai tampa vieninteliu „maistu“, kuris kasdien vartojamas. Jie nėra užtektinai kaloringi, kad aprūpintų žmogų reikalingomis kalorijomis ir apskritai – papildai tik „papildo“ mitybą, tačiau negali jos atstoti.

Maisto papildai nėra stebuklingas sprendimas, tad žinoma, kad į juos reikia žiūrėti racionaliai. Taip pat ir vartoti pagal gamintojo pateiktas instrukcijas, o ne savo išmonę. Kai kurie vartoja didesniais kiekiais nei reikia, nes tikisi, kad tokiu atveju efektas bus kur kas greitesnis. Deja, taip nebus. Normos yra pateiktos ne veltui ir per didelis papildų kiekis gali sukelti virškinimo bei panašias sveikatos problemas.

Dėmesio verti papildai svorio metimui

Nors svorio metimui papildų tikrai gana daug, tad tikrai ne visi reikalingi. Tai reiškia, kad didesnis papildų kiekis nepadės greičiau numesti svorio ir kaip jau minėjome – maisto papildai yra tik priedas greta sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo.

Visgi, kai kuriuos papildus, norint greičiau numesti svorio, tikrai verta įtraukti į savo kasdienybę. Žemiau pateikiame verčiausius dėmesio.

  • Baltymų milteliai.

Baltymai yra medžiaga, kuri padeda po sporto greičiau atstatyti audinius, auginti raumenų masę.

  • Skaidulų milteliai.

Jie gerina virškinimo veiklą, greitina medžiagų apykaitą.

  • Kofeinas.

Suteikia daugiau jėgų, veikia kaip antioksidantas.