Rūkymas ir sportas yra tarytum dvi vieną kitai visiškai prieštaraujančios kategorijos. Ar yra būdų, galinčių šias veiklas apjungti? Tiesą sakant, taip – neįtikėtinai sparčiai tobulėjančių technologijų dėka, net ir sportuojantys asmenys gali rūkyti ir užsiiminėti tuo, kaip malonumu, ir visiškai nekenkti sau. Šiandieną norėčiau pristatyti prekę, tai yra elektronines cigaretes, ir paaiškinti, kodėl šioji technologija, priešingai nei tabako gaminiai, žmonėms, nesvarbu sportuojantiems ar ne, nekenkia.
Visų pirma, tikiu, jog reikėtų plačiau pristatyti pačią technologiją ir paaiškinti, kuo iš esmės ši skiriasi nuo tabako gaminių – kad būtų aiškiau visiems skaitytojams. Viena iš pagrindinių ypatybių yra ta, jog elektroninės cigaretės yra ilgalaikis produktas, kurio užtenka kur kas ilgiau nei tabako gaminių. Turiu omenyje tai, jog paprastąsias cigaretes surūkote kartą ir likutį išmetate, o šią produkciją galite naudoti ir mėnesį ir du, ir net ilgiau. Taip pat reikėtų paminėti ir tai, jog ši produkcija rūkantiems žmonėms yra naudinga ir kainos atžvilgiu. Statistiniais bei apklausos duomenimis išsiaiškinome, jog kelių mėnesių bėgyje, žmonės, naudojantys šią alternatyvą, sutaupo iki dviejų šimtų litų – vertėtų sutikti, jog tai yra solidi suma.
Taigi, kodėl gi elektroninės cigaretės yra nekenksmingos? Iš tiesų, viskas slypi pačiame produkcijos varikliuke. Turiu omenyje tai, jog „elektronika“ nenaudoja tokių kenksmingų medžiagų savo veikimo principe, kaip nikotinas ar anglies monoksidas, kuris ir daro didžiausią įtaką mūsų organizmui. Vietoje šių yra taikoma skysčių technologiją, kurią suvartojus yra išskleidžiami vandens garai. Įdomu dar ir tai, jog šios produkcijos skleidžiamas kvapas visiškai neatbaido aplinkinių, mat išskleidžiami garai yra kvapnūs – tiesą sakant, žmonių uoslę šis aromatas netgi sudomina. Vertėtų paminėti dar ir tai, jog elektronines cigaretes galima rūkyti namie – tokiu būdu nereikės žiemos metu šalti lauke, rūkant įprastuosius tabako gaminius.
Elektroninės cigaretės sportuojantiems žmonėms nekenkia dėl anksčiau minėtos priežasties. Vandens garai, neturintys jokių priklausomybę keliančių ar kenksmingų medžiagų, plaučiuose neužsilieka, todėl blogos įtakos ir nedaro.
Taigi, galime daryti prielaidą, jog net ir sportuojantys žmonės gali pasimėgauti šiuo malonumu. Netikite? Įsitikinkite tuo patys, išmėgindami „elektroniką“.