Patarimai

10 patarimų greitesniam svorio metimui

Didelis svoris – problema. Džiugu, kad šiuo metu iš šalies galima sulaukti labai daug pagalbos, kuri padės kovoje su dideliu KMI. Vienas jų – skrandžio mažinimo operacijos, kurias atlieka chirurgas nerijus Kaselis.

Tiesa, skrandžio mažinimas siūlomas tik tokiu atveju, kai žmogus jau išbandė begalią kitų metodų svorio metimo kelyje. Kokie yra geriausi arba nuo kurių verta pradėti, kad pavyktų įsitikinti, kad svorio tikrai nepavyks numesti – pateiksime žemiau.

1.     Daugiau baltymų.

Dažniausiai svoris auga nuo greitųjų angliavandenių, kurie čia ir dabar suteikia didelį sotumo jausmą. Jeigu nuo tokių lėtųjų angliavandenių kaip daržovės jums nebūna sotu – visada geriausia mitybą papildyti baltymais, kurie ne tik suteikia norimą sotumo jausmą, tačiau ir yra skanūs. Tai yra žuvis, kiaušiniai, mėsos gaminiai ir t.t.

2.     Daugiau judėjimo.

Daugelis žmonių galvoja, kad svorio metimui reikia intensyvaus sporto. Tačiau tai nėra tiesa. Dažniausiai pakanka bent jau minimalaus judėjimo, kad efektas būtų. Galiausiai reikia atsiminti, kad geriau minimalus judėjimas nei jokio.

3.     Skrandžio mažinimo operacija.

Pasikartosime, kad labai dažnai paskutiniu atveju tampa skrandžio mažinimas. Geriausia dėl to yra konsultuotis su  chirurgu Nerijumi Kaseliu. Jis pirmiausia suteikia nemokamą konsultaciją bei atsako į rūpimus klausimus, kurie padeda suprasti kas ir kaip. Žinios, šiuo atveju, yra svarbiausia.

4.     Gerkite vandenį.

Žinoma, reikia nepamiršti kasdiena gerti vandenį. Problema, kad daugelis [žmonių žino, kad reikia, tačiau pamiršta arba paprasčiausiai nenori gerti, kadangi jiems atrodo, kad taip kūnas apsunksta. Tačiau tai nėra tiesa. Vandens gėrimas – būtinas. Ne tik dėl svorio.

5.     Natūralus cukrus.

Dažnai tenka girdėti, kad cukrus yra didelis blogis. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Taip, dirbtinio cukraus siūlome vengti, tačiau tas, kuris yra randamas vaisiuose – nėra blogas. Žinoma, kiekius reikia normuoti, tačiau tikrai nėra blogai šiek tiek vartoti.

6.     Daugiau vitaminų.

Taip pat svoris dažnai lėtai krenta ir dėl to, kad kūnui trūksta vitaminų. Siūlome atlikti kraujo tyrimus ir pasirūpinti papildais, kurie leis jums ne tik turėti jėgų, tačiau ir būti ramiu, kad medžiagų apytakos ratas veikia tinkamai.

7.     Psichologinis persivalgymas.

Labai blogai, kai žmogus valgo savo emocijas. Dėl to labai dažnai ir kankina žmones, kurie turi didelį KMI. Dažniausiai kovoje su emociniu persivalgymu siūlome kreiptis į psichologus, kurie padės nugalėti šią ligą.

8.     Žalingi įpročiai.

Retas žino, tačiau žalingi įpročiai taip pat lėtina medžiagų apykaitą ir tuo pačiu mažina svorio metimo galimybę. Taigi, reikia mažiau rūkyti, mažiau gerti alkoholio, kadangi tai gali prisidėti prie aptakių formų, kurios daugeliui ir nepatinka. Jų keitimui pirmiausia reikia keisti savo kasdienius gyvenimo įpročius.

9.     Tinkamas miegas.

Taip pat mesti svorį bus kur kas sunkiau ir tokiu atveju, kai Jūsų miego kokybė bus prasta. Tiesiog tai ne tik lėtina medžiagų apykaitą, tačiau taip pat dažnai prisideda ir prie nesąmoningo valgymo, kuris dažną aplanko nakties metu.

10.  Neribokite savęs.

Galiausiai, dažnai mesti svorį yra labai sunku ir tokiu atveju, kai žmogus labai riboja kasdien valgomą maistą. Tuomet jį dažniausiai kankina persivalgymo priepuoliai, o jie ir yra – didelė problema.