Mokamas turinys

Lėktuvų bilietai internetu

Internete galima visai greitai nusipirkti norimus bilietus į jūsų išsvajotą šalį. Nors dar nelabai seniai visos oro linijų kompanijos savo bilietus pardavinėdavo tik tam tikrose būstinėse, visgi dabar kiekvienas žmogus, norintis pakeliauti, gali nusipirkti bilietą internetu. Tai gali būti ne taip paprasta, jeigu perkate pirmą kartą, tačiau vieną kartą išmokę nusipirkti lėktuvo bilietą internetu, kitą kartą darysite tą patį, kadangi bus labai patogu ir greita.

Kur keliauti pigiausia?

Iš Lietuvos šiuo metu pigiausia keliauti į  Europos Sąjungos šalis. Pačios populiariausios kelionės lėktuvu iš Lietuvos yra į Didžiąją Britaniją, dažniausiai į Londoną arba į Dubliną. Tai yra suprantama, kadangi ten yra nemažai emigravusių lietuvių. Negana to, dabar labai pigiai galima nukeliauti ir į meilės miestą – Paryžių, taip pat ir į Vieną bei Berlyną. Nors visai neseniai į Vilniaus oro uostą atkeliavo galimybė keliauti tiesiogiai ir į Azijos miestus, tačiau reikia paminėti, kad kol kas šios kelionės yra šiek tiek brangesnės nei kitur, nes tai vis dar yra didelė naujiena. Galbūt kelionės ne į Europos šalis atpigs per ateinančius penkis metus.

Kada keliauti pigiausia?

Tai nemažai priklauso ir nuo to, kokiu metu laiku keliaujate. Pakankamai aišku, kad Lietuvoje metų laikai yra labai skirtingi, tad skirtingais metų laikais ir kainos gali būti skirtingos. Lektuvu bilietai yra patys populiariausi vasaros sezono metu, kadangi daugelis žmonių atostogauja ir gali sau leisti pakeliauti į užsienį. Tad nieko keisto, jog vasaros sezono metu kainos yra gana brangios, palyginus su kitais metų laikais. Nepaisant to, tikrai galite surasti gana pigių lėktuvų bilietų pasiūlymų, svarbiausia žinoti kelis pagrindinius principus:

  • Lėktuvų bilietai visuomet bus pigesni darbo dienomis. Jeigu ketinate skristi į kelionę, tačiau dar nesate tiksliai sutarę laiko, tuomet pasistenkite sutarti taip, kad galėtumėte lėktuvu keliauti darbo dieną. Kaina tikrai bus kur kas pigesnė.
  • Tiesioginiu reisu keliauti visuomet truks gerokai trumpiau, o kelionė tiek daug nekainuos. Tad visuomet pasidomėkite, ar yra tiesioginis reisas. Gali būti taip, kad tiesioginį reisą siūlo tik verslo klasės avialinijų kompanijos. Net ir tokiu atveju, keliauti tiesiogiai dažniausiai apsimokės labiau.

Ar visos oro linijų kompanijos patikimos?

Lietuvoje veikiančios oro linijų kompanijos yra nuolat tikrinamos, todėl šiuo metu visomis oro linijų kompanijomis galima pasitikėti. Aišku, jeigu jūsų nusipirkti lėktuvų bilietai yra patys pigiausi, tuomet būtų gana naivu tikėtis, kad gausite daug komforto – maitinimas lėktuvo keleivių kabinoje nėra būtinas, jeigu perkate ekonominės klasės bilietą, tad tik kai kurios kompanijos jį siūlo. Kad ir kaip bebūtų, saugumo klausimu galima pasakyti tik vieną – šiuo metu visos Lietuvoje veikiančios kompanijos savo keleivius skraidina tikrai saugiai.