Siuntos į Airiją

Siuntos į Airiją – Ar būtų galima teigti, jog pasinaudoti privačių įmonių teikiamomis paslaugomis daug labiau apsimoka, negu pašto?

Niekam nėra paslaptis, jog pagrindiniai lietuvių emigracijos „taškai“ – Londonas, Dublinas, Berlynas, todėl kartas nuo karto į šias šalis tenka išsiųsti siuntas – kaip tai padaryti pigiausiai? Būtent šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie vienos įmonės vykdomą veiklą – siuntų pervežimą – ir palyginti su pašto darbu. Be to, „tikslesnė“ kryptis – siuntos į Airiją.

Norėčiau pradėti nuo, drįsčiau teigti, dažnos bei ginčytinos diskusijos – kas geriau: pašto paslaugos, siunčiant į Airiją, ar privačių įmonių veikla? (Manau, jog šis klausimas ganėtinai dažnai iškyla asmenims, kurie niekuomet nebuvo siuntę į užsienį) Žinoma, būtų galima teigti, jog tiek viena, tiek kita pusė turi savų minusų bei savų pliusų – manyčiau, jog reikėtų šiuos pavardinti, kadangi tik tokiu būdu išaiškės akivaizdi tiesa. Taigi, tarkime, pažvelgus į vieną trumpą „kategoriją“ – siuntų pristatymo laikotarpį, kas laimi? Kalbant apie pašto paslaugas, siuntos į Airiją nukeliauja, jeigu neklystu per dvi savaites – tai yra ganėtinai ilgas laikas, žinant tai, kad, jeigu netyčia „pataikysite ant švenčių“ laikotarpis tik prasitęs. Privačios įmonės, mano žiniomis, produktus pristato per septynias – devynias dienas, jau nekalbant apie tai, jog švenčių dienomis veikla kelyje nėra stambdoma. (Nebent išimtiniai, išankstiniai suplanavimai – esu tikras, jog klientai būtų informuoti dėl iškilusių nesklandumų) Taip pat, dar vienas svarus argumentas yra tas, jog paslaugų kainų skirtumai yra neįtikėtinai dideli. Iš asmeninės patirties galiu paminėti, jog siuntos siuntimas į Europos šalį man kainavo ~60lt, pabrėžiant tai, kad ji svėrė vos 800g – tik pagalvokite, kiek galėtų kainuoti siuntos į Airiją, jeigu svoris būtų didesnis! (O tikėtina, jog taip ir bus) Privačios įmonės savo internetiniuose portaluose mini, jog siuntos į Airiją iki 20 kilogramų kainuoja vos 25 eurus! Akivaizdūs kainos skirtumai – apmaudu,todėl kad už ta pačią sumą galėjau išsiųsti dvidešimt tokių siuntinių!

Manau, jog daugiau komentarų nereikia – pateikti argumentai tik puikiai pagrindžia mintį, jog, jeigu norėtumėte išsiųsti siuntą į Airiją, vertėtų naudotis privačių įmonių paslaugomis.

Parašykite komentarą